aktualności

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie „Młodzi Przedsiębiorczy Kreatywni” młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa mazowieckiego. Grupy zgłaszają do Fundacji w postaci filmiku swój pomysł na inicjatywę lokalną, którą chciałyby realizować w swoim środowisku lokalnym. Temat jest całkowicie dowolny.
W drodze głosowania internautów zostanie wybranych 6 najlepszych pomysłów.
Dwie osoby reprezentujące daną grupę + ich opiekun – przyjadą do Warszawy na dwudniowe warsztaty, które odbędą się w dniach 18-19.10.2016. Warsztaty mają na celu przekształcić pomysł w gotowy projekt, na który uczniowie będą mogli złożyć wniosek o dofinansowanie, czy też przedstawić go ewentualnym sponsorom.
To zadanie, stanie się dla młodych ludzi nauką przedsiębiorczości łączącej cele społeczne i ekonomiczne. Dodatkowym atutem będzie poznanie podstawowych zasad metody projektowej, co ułatwi im w późniejszych latach wejście na rynek pracy. Szczegóły http://mpk.fundacjaip.org/

Artykuły o podobnej tematyce